Blog

rady i zajímavosti nejen ze světa podnikání

Jak začít podnikat? Rady najdete v Trivi e-booku

Vydali jste se na vlastní dráhu? Nemusíte v tom být sami. Stáhněte si zdarma náš e-book, vložili jsme do něj zkušenosti, které s podnikáním sami máme, a na vše další jsme zeptali odborníků z branže.

Nestřílejte do tmy. Online reklama potřebuje koncept

Když ji děláte dobře, může váš byznys vyrůst o desítky procent meziročně. Pokud uvažujete o jejím využití, za přečtení jistě stojí rozhovor s Liborem Jarolímem, jedním ze zakladatelů reklamní agentury Moonshot.

#10 Placená reklama na internetu

Co byste měli na začátku zvážit a jakých chyb se vyvarovat? Pokud s placenou reklamou nemáte zkušenosti, tento díl seriálu vám pomůže rychle se zorientovat.

#9 Minimum reklamy: buďte vidět, i když neplatíte

Potřebujete své podnikání zviditelnit, ale na placený marketing zatím nemáte rozpočet? Tento díl seriálu vám pomůže postavit jednoduchý základ reklamy bez nákladů.

Změna účetní firmy: pohlídejte odpovědnost i načasování

Vychytaný návod, jak zařídit hladký přechod k nové účetní firmě, sestavený účetní expertkou a daňovou poradkyní Vlaďkou Liškovou.

Automatizace účetních procesů není sci-fi

Zavedení technologií do světa účetnictví je vítanou pomocí. O tom, kam se účetnictví posouvá jsme si v rozhovoru povídali s účetní expertkou Vlaďkou Liškovou.

Jak vybrat účetní firmu?

Neslevujte ze svých nároků až se budete rozhodovat o nové účetní společnosti. Vyberte si účetní firmu, díky které pro vás vedení účetnictví bude co nejjednodušší. Jak na to?

#8 Web, který prodává

Kdo není na webu, jako by neexistoval. Platí to? Web se stal nezbytnou součástí marketingu a vítězí ten, kdo vynikne před zraky zákazníků i vyhledávačů. Jak vytvořit web, který zaujme a prodá?

#7 Marketing a komunikace značky

Značky nejsou jen pojmenováním společnosti, pomáhají nám zorientovat se, představují jakousi zkratku příběhu, který se skrývá za nimi. Jak je vybudovat?

Výborné reference nezaručí, že zaměstnanec vynikne i u vás

Chcete do své firmy přijmout zaměstnance, kteří exponenciálně zvýší výkon vašeho týmu? Zakladatel Stories, Peter Fedoročko, nám v rozhovoru prozradil, jak na to.

#6 Mzdová agenda: jaké povinnosti vznikají s příchodem zaměstnanců?

Pokud se vám v podnikání daří, brzy zjistíte, že budete potřebovat posily. Co konkrétně budete řešit?

#5 Nabírání zaměstnanců: jak vybrat ty správné?

Rozběhli jste vlastní byznys a potřebujete nabrat lidi? Jak postupovat, aby se k vám na pohovor dostali kvalitní uchazeči? Co vám výběr mezi nimi usnadní?