Moderní online účetnictví
pro vaše podnikání

Naše chytré stroje, se společně s partou šikovných
účetních postarají o váš klid i vaše účetnictví

Využijte online účetnictví
pro své podnikání!

Zjednodušte si podnikání s Trivi účetními aplikacemi

Online přehled o účetnictví

Reporty o zpracovaných dokladech Propojení s bankou a kontrola plateb Jednoduchá kontrola stavu účetnictví Komunikace s přidělenou účetní Přístup do systému 24/7

Nástroje a propojení

Fakturační systém v PC i mobilu API propojení s vybranými bankami Propojení API s platebními bránami Export reportů a jejich nastavení Online přístup do systému 24/7

Automatizace a strojové zpracování

Předávání podkladu online Strojové zpracování dokladů Propojení všech systému online Zrychlení a zjednodušení procesů Hlídáme vaše podnikaní za vás

Online účetnictví

Využijte moderní online účetnictví z domova nebo kanceláře

Správa celého účetnictví online

Jednoduše a na pár kliků předáváte doklady od svých dodavatelů. Vystavujete faktury a sledujete své příjmy a výdaje. Vedete svoji pokladnu a odesíláte účtenky do EET. Spravujete bankovní účet. Komunikujete se svou účetní.

Finanční přehledy

Portál máte přístupný 24 hodin 7 dní v týdnu. Na přehledných grafech sledujete své vydané i přijaté faktury, jejich splatnost i to, zda jsou či nejsou uhrazené. Své účetnictví máte s Trivi portálem neustále pod kontrolou.

Chytré technologie

V Trivi využíváme moderní technologie ve prospěch zrychlení procesů, zjednodušení ruční práce, zkrácení doby zpracování podkladů. Propojení s řadou systémů přináší úlevy podnikatelům, umožňuje využití v e-commerce.

E-shopy

Nabízíme automatický přenos dokladů a objednávek pro řešení Shoptet. Po dohodě připravíme napojení pro další e-shopová řešení, získáte tak možnost spravovat své účetnictví ještě přehledněji.

Importy

Získáte přímé zpracování pohybů z platebních bran jako je GoPay, PayPal, Comgate a dalších. Vyhnete se případným ztrátám podkladů, složitému párování plateb a zdlouhavé komunikaci.

API

Snadná integrace systémů přes REST API. Díky API propojujeme formáty ABO, MultiCash, GEMINI přímým spojení z bankovních účtů. Získáváte pokročilé propojení vašeho systému a portálu Trivi.

Nahlédněte do Trivi portálu

 Nahrávání dokladů
 Neustálý online přehled
 Úložiště všech dokumentů

Mobilní a webová aplikace

Podpora Android a iPhone
Vyfoťte doklady
Šetřete čas
Mějte přehled kdekoliv

Zjednodušte si své podnikání
a zkuste online účetnictví

Zanechte nám kontakt, my se vám obratem ozveme zpět

    Loading...