Vedení účetnictví

Postaráme se o vaše účetnictví a rádi ohlídáme veškeré zákonné termíny.

Pro každého podnikatele, jeho firmu a konkrétní režim nastavíme individuální podmínky.

Je jedno zda je to Firma, OSVČ nebo E-shop.

Nastavíme si jednoduchá pravidla předávání podkladů a pak už se o vše staráme za vás.

Zajišťujeme vedení účetnictví

Online jednoduchý přístup k vašemu účetnictví

Originální systém Trivi účetnictví vám zjednoduší řízení vašeho podnikání prostřednictví přehledných reportů. S námi získáte neustálý přehled 24/7 o fakturách, jejich úhradách, platbách a stavu pokladny. Samozřejmostí je propojení s bankou, platebními bránami a EET. Připojíte se z počítače nebo mobilu.

Zastupování na úřadech

Hlavní myšlenka a záměr Trivi účetnictví je pohodlí a úspora času podnikatele. Tedy veškeré legislativní povinnosti, úřady a úředníky bereme na sebe za vás. U nás máte vše pojištěné a vyřešíme vám pravidelnou komunikaci i kontroly. Hoďte to na nás, my se o vaše účetnictví postaráme.

S péčí o naše klienty nám pomáhá profesionalita

Naše týmy účetních a daňových poradců jsou připraveny profesně na jakoukoliv firmu a její potřeby. Samouky u nás nehledejte, vzdělání a odbornost jsou pro nás klíčové. I když pracujeme samostatně, jsme pro vás k dispozici na telefonu, mailu nebo se za námi můžete zastavit na pobočce.

Daňový servis i účetnictví pod jednou střechou

V Trivi umíme zpracovat účetnictví a k běžné každodenní práci účetních automaticky přidáváme daňový servis. Každý tým účetních specialistů má podporu certifikovaného daňového poradce, který je součástí účetní firmy Trivi. Daňové poradce máme k dispozici na každé naší pobočce.

Silný a početný tým přináší maximální podporu

Velká účetní firma, zakládající si na spokojenosti klientů potřebuje silný a komplexní tým. A nejsou to jen účetní a daňoví poradci, kdo reprezentují Trivi, součástí je kvalitní zákaznická podpora, IT a další.

Přechod k Trivi účetnictví je jednoduchý

Obecné pravidlo, že horší, než stěhování je měnit účetní bouráme maximální pomocí a servisem při přechodu k nám. Provedeme Vás celým procesem tak, aby vše proběhlo hladce. Samozřejmě vaše součinnost je také důležitá, a bez vás to nepůjde. Společně to zvládneme.

Jak nás v praxi poznávají naši klienti

Ing. Michal Huňař

Ing. Michal Huňař

Jednatel společnosti SafeThing s.r.o.

„Služby TRIVI využívá naše společnost více než rok, ale již za tuto relativně krátkou dobu předčily naše očekávání. Jako majitel firmy nejvíce oceňuji velice intuitivní webové rozhraní portálu TRIVI, přehledné řešení veškerých účetních operací, evidenci a správu dokladů či faktur a vychytávku v podobě mobilní aplikace, pohybujeme se často v terénu. Celkově jsme spokojeni a oceňujeme vysokou odbornou úroveň přidělených poradců a jejich vstřícnost a flexibilitu při řešení účetních záležitostí v běžném procesu, který je díky našemu neustálému růstu často turbulentní. Trivi a jeho tým je skvělý pomocník, který nám šetří nejen čas a starosti s celou účetní agendou, ale i poměrně značné náklady při tisku dokumentů. Určitě bych TRIVI doporučuji i jiným firmám či obchodním partnerům.“

Stačí 3 kroky a jste u nás!

1

Odešlete nám údaje přes formulář, my se vám ozveme

2

Připravíme vám nabídku na míru a společně ji doladíme

3

Po podpisu smlouvy převezme kompletní dokumentaci

Spolupracujeme a my se staráme

Získáváte přístup do portálu Trivi a účetního specialistu

Společně nastavíme ideální potřeby účtování vaší firmy

Vaše firma a podnikání je v naší péči, my se postaráme

Nechte si od nás vypracovat nezávaznou nabídku, třeba budete příjemně překvapeni a přidáte se k rodině podnikatelů, kteří získávají náskok díky online účetnictví.

Loading...