Zvolte si účetní firmu, kde za vás účetní myslí na účetnictví i legislativu

Jsme online tým účetních a daňových poradců, společně se postaráme bezpečně o vaši účetní agendu. Nechte to na nás, vše zaúčtujeme, poradíme i vás zastoupíme na úřadech.

Přejít je lehké!

Jak to funguje?

Na všechno stačí 3 jednoduché kroky

Odešlete nezávaznou poptávku, my s vámi obratem dořešíme podrobnosti

Připravíme pro vás přesnou nabídku, vy 3 podpisy stvrdíte naši spolupráci

Stáváme se vašimi účetními se vším všudy. Ochráníme vaše podnikání

Chcete spolehlivé a bezpečné účetnictví?

Proč k Trivi?

Klasická účetní

klasicka-ucetni-445w-2x

má dovolenou, nemocné děti, svátky
musíte jí volat a urgovat
je na vše sama, nemá zastoupení
nemusí být odbornice na daně
nemá kvalitní pojištění své práce
nemáte ji pod kontrolou
nahlíží do vaší datové schránky

Trivi účetní

trivi-ucetni-vychytane

má na vás čas každý den
stojí za ní celý tým kolegyň
je pravidelně školena v legislativě
myslí za vás a zajistí úřady
společně sdílíte data online
má podporu daňových poradců in house
pracuje online a vy vše můžete sledovat

Myslíme za vás

Zbavujeme starostí

Jsme opora v podnikání, myslíme za vás a zjednodušujeme celé předávání podkladů i sledování legislativních termínů. Máme svůj systém automatizace a aplikace, jsme online účetní firma.

Naše filozofie

Podporujeme vás

Chceme spokojené klienty. Dbáme na účetně i legislativně správně zpracované podklady a výstupy. Ohlídáme a perfektně zpracujeme vaše účetnictví i daně, u nás máte vše pojištěné.

Jak pracujeme

Šetříme vám

Spojujeme zkušené odborníky na účetnictví i daně. Společně s využitím moderních technologií a automatizace přinášíme jednoduchost a rychlost. Ušetříme vám čas i peníze.

0 +
Profesionálů
0 +
Obsloužených klientů
0 K+
Zpracovaných dokladů

​Připravíme nabídku podle parametrů vašeho podnikání

Jen 10 minut a získáte ochránce svého podnikání

Reference

Spokojení zákazníci po celé České Republice nám věří

Ondřej Koudela
Ondřej Koudela
PrPom – zážitkové kurzy první pomoci
V Trivi si nás získali atmosférou a osobitým přístupem. Vzápětí vyplavala na povrch profesionalita, s jakou je k našemu účetnictví přistupováno. Díky Trivi se cítím mnohem bezpečněji, co se týče všeho toho papírování a byrokracie.
Libor Šlosár
Libor Šlosár
Jednatel, QP Coms
Trivi mi velmi rychle a efektivně pomohlo rozběhnout dceřinou firmu v ČR. Obešlo se to bez komplikovaných nastavování. A co je hlavní, nemusel jsem zaměstnávat dalšího člověka jen kvůli fakturaci a účetní agendě. Vše funguje jaksi „samo“.
Ondřej Mašek
Ondřej Mašek
Konzultant
S Trivi jsme zefektivnili náš systém práce s doklady a interní procesy. Doklady netiskneme, nezasíláme poštou a komunikace s účetní probíhá elektronicky, což nám šetří čas a náklady. K finančnímu řízení vysoké školy je nezbytný manažerský reporting, který Trivi zpracovává dle našich potřeb. Vedeme složité účetnictví jednoduše a moderně.
Ondřej Tomas
Ondřej Tomas
Portugalmarket, s.r.o.
Na Trivi mě baví, že vidím doklady rychle zaúčtované a stav mého účetnictví je vždy aktuální. Finanční řízení společnosti je tak mnohem jednodušší. Kdo by nechtěl mít účetnictví vždy po ruce online?
Michaela Sobotková
Michaela Sobotková
Co-owner, NEA Beauté s.r.o.
K účetní firmě Trivi jsme se dostali jako k novince na trhu. Objevili jsme plnohodnotnou účetní firmu, která funguje online. Hledali jsme možnost nahlížet do účetnictví každodenně, chtěli jsme mít přehled o měsíčních výsledcích našeho hospodaření s ohledem na rozvoj nové firmy. Ať jsme potřebovali cokoliv, lidé z Trivi si na nás vždy udělali čas a pomohli.
Lenka Michalcová
Lenka Michalcová
majitelka cukrárny Fantazie
I když mám hluboké zkušenosti s účetnictvím, a sama jsem se mu aktivně věnovala 20 let, chtěla jsem se zaměřit pouze na své nové podnikání a také mít prostor sama pro sebe. Služby Trivi jsou profesionální, oceňuji rychlou a nenásilnou komunikaci, skvělý servis a pro mě bezstarostnou správu účetnictví. Vše, co potřebuji, udělá Trivi účetní za mě. I když se asi nikdy nepotkáme osobně, mám ji ráda.
Jiří Otoupal
Jiří Otoupal
IT, programátor, grafik
Trivi jsem si vybral na doporučení kolegy. Zaujaly mě nabízené služby i styl jejich prezentace. Jako moderně smýšlejícího člověka mě přitáhlo řešení účetnictví online a automatizace při jeho zpracování. Hlavní výhody jsem ocenil až praxí. Vítám jednoduchost webového rozhraní a orientaci v Trivi portálu, šikovným pomocníkem je aplikace, díky které kdykoliv nahrávám doklady.
Tomáš Menšík
Tomáš Menšík
Majitel, MenSeek s.r.o.
Díky Trivi se naše šanony cítí tak zoufale prázdné. Od dubna účtujeme „v cloudu“ a bez papírů. Přechod od jedné účetní firmy k druhé znamenal hodně odvahy a trochu práce, nicméně po necelých třech měsících vše běží jako po drátkách. Docela neobvyklé bylo přestat tisknout faktury. Ale člověk si rychle zvykne na nový způsob práce, který dává smysl, protože šetří nejen čas, ale i papír a tonery.
Andrea Kopalová
Andrea Kopalová
Co-owner, Paon
Na Trivi oceňuji flexibilitu, jednoduchost a přehlednou správu účetnictví. S jejich účetní komunikuji přes chat, naprosto mi vše vyhovuje. Umí se přizpůsobit mým potřebám, stačí se domluvit. Jsem spokojená, Trivi naplnilo mé představy.

Kolik mě to bude stát?

Každé podnikání má své specifika, pro nastavení ceny potřebujeme více informací. Ozvěte se nám, dostanete nejlepší možnou nabídku.

Podívejte se na modelové příklady pro přibližnou představu o ceně. Rádi připravíme nabídku na míru přímo pro vás.

Šikovný živnostník

Jsem svým pánem a daří se mi

platím 1500 Kč*

měsíčně bez DPH

Ve svém paušálu na míru mám služby účetní, fakturační nástroj s mobilní aplikací, měsíční DPH, účetní poradenství a daňové přiznání pod kontrolou daňového poradce.

Máte podobný rozsah, úplně jiný?
Pro přesnou nabídku klikněte na tlačítko

Rozjíždím firmu

Budují své podnikání, mám nové s.r.o.

platím 2500 Kč*

měsíčně bez DPH

Ve svém paušálu na míru mám služby účetní, fakturační nástroj s mobilní aplikací, měsíční DPH, účetní i daňové poradenství a daňové přiznání pod kontrolou daňového poradce.

Máte podobný rozsah, úplně jiný?
Pro přesnou nabídku klikněte na tlačítko

Mám e-shop

Online prodej je moje budoucnost

platím 3000 Kč*

měsíčně bez DPH

Ve svém paušálu na míru mám služby účetní, fakturační nástroj s mobilní aplikací, měsíční DPH, účetní i daňové poradenství a daňové přiznání, také API napojení a integraci pro Shoptet.

Máte podobný rozsah, úplně jiný?
Pro přesnou nabídku klikněte na tlačítko

Buduji společnost

Podnikání mi šlape na plné obrátky

platím 4000 Kč*

měsíčně bez DPH

Ve svém paušálu na míru máme služby účetní, fakturační nástroj s mobilní aplikací, měsíční DPH, účetní i daňové poradenství a daňové přiznání pod kontrolou daňového poradce.

Máte podobný rozsah, úplně jiný?
Pro přesnou nabídku klikněte na tlačítko

*) modelová měsíční platba je ukázka průměrné částky včetně pohyblivé složky dle aktuálního počtu dokladů, nejedná se o měsíční paušál, ale ukázku možné celkové ceny

Spolehněte se na Trivi,
čeká na vás tým profesionálů

Připravíme nabídku přesně na míru vašeho podnikání.
Stačí zadat kontakt a my se vám ozveme.

    Pro další informace klikněte zde

    fakturace online
    faktury online