TRIVI

O nás

Jak to celé začalo?

Spoluzakladatelka Trivi Katarina se mimo jiné podílela na založení cestovní agentury Invia, spolu s Radkem Stavinohou a Michalem Drozdem. Jak šel čas, Invii se dařilo, zakladatelé se stávali čím dál většími profíky ve svém oboru a dělali, co je opravdu baví. Až po čase si začali uvědomovat, že je věc, na kterou oni sami nestačí. ÚČETNICTVÍ. Kdyby tak existoval někdo, kdo se o ně v této oblasti postará. Kdo jim poradí, vysvětlí vše potřebné a stane se jejich obchodním partnerem. Někdo, na koho se budou moci spolehnout a sami tak budou mít čas na své podnikání. Bohužel (pro nás nakonec bohudík), nikdo takový tady tenkrát nebyl. Jednoho dne si Katarina sedla s Michalem a Radkem, aby vymysleli, co dál. Jak se tak bavili, pomalu jim to začalo dávat celé smysl… V podnikání jsou zkušení, vizi o obchodním partnerovi mají jasnou a nápadů mají také spoustu. CO TO VŠECHNO SPOJIT A ZALOŽIT TRIVI? Do týmu přibrali bratra Katariny, Juraje, a pustili se do toho.

V čem jsme unikátní?

Jsme si vědomi toho, že šanony plné papírů a pozice účetní bez znalostí technologií a kladném vztahu k inovacím, brzy vymizí. K tomu víme, že dnešní podnikatelé fungují online a chtějí se věnovat tomu, co je opravdu baví. Stejně tak jako my. A nás účetnictví ve spojení s technologickým (i naším vlastním) rozvojem baví!

Rodinná firma

Trivi založili sourozenci Juraj a Katarina, přičemž na začátku byla hlavou Trivi Katarina. Po nějaké době přišly příjemnější povinnosti a Katarina se od poloviny roku 2017 věnuje své dceři Emičce. Svou roli, CEO, přenechala Jurajovi, i přesto ale zůstává po jeho boku a když je potřeba, je jemu i Trivi k dispozici. Více o tom, jak sourozenci společné podnikání zvládají si, můžeš přečíst v článku zde. Katka se občas se svojí Emou ukáže v kanceláři, jednou nás dokonce školila se spící Emkou na hrudi. Že všechno jde dokazuje i Jurajova manželka Majka, která se zapojuje do marketingově-obchodních akcí, a kterou můžeš často potkat v pražské kanceláři s roční dcerou Tamarkou. Tami se stala naší velkou parťačkou! Účastní se některých našich schůzek, školení a firemních snídaní. 🙂