TRIVI

Vy v klidu podnikejte, my se postaráme o vaše účetnictví

Služby a ceny

Správa celého účetnictví online

Jednoduše a na pár kliků předáváte doklady od svých dodavatelů. Vystavujete faktury a sledujete své příjmy a výdaje. Vedete svoji pokladnu a odesíláte účtenky do EET. Spravujete bankovní účet. Komunikujete se svou účetní.

Finanční přehledy

Portál máte přístupný 24 hodin 7 dní v týdnu. Na přehledných grafech sledujete své vydané i přijaté faktury, jejich splatnost i to, zda jsou či nejsou uhrazené. Své účetnictví máte s Trivi portálem neustále pod kontrolou.

Řešení daňové optimalizace

Přesto, že naše komunikace a správa účetnictví probíhá online, je možné řešit využití možností zdanění se svou Trivi účetní a daňovým poradcem. Stačí si sjednat schůzku, případná telefonická konzultace je samozřejmostí.

Zastupování při kontrolách FÚ

Jsme tým profesionálů na účetnictví a daně, poradíme vám s veškerou problematikou účetní agendy. Pracujeme se všemi zákony i jejich legislativními úpravami, při jednáních vás zastoupíme nebo doprovodíme jako podpora.

Zpracování mezd

Je nedílnou součástí našich služeb, nabízíme specialisty na zpracování mzdové agendy. Je jedno, zda máte 1 zaměstnance nebo 500 zaměstnanců. Díky automatickým systémům zvládneme zpracování mezd za výhodnou cenu.

Individuální služby dle dohody

Každé podnikání má svá specifika, nebojíme se uspokojit potřeby rozličných podnikatelských subjektů. Dovážíte, vyrábíte, exportujete, máte netradiční produkci? Zavolejte nám a vše společně probereme a najdeme možnosti.

Integrace

E-shopy

Nabízíme automatický přenos dokladů a objednávek pro řešení Shoptet. Po dohodě připravíme napojení pro další e-shopová řešení, získáte tak možnost spravovat své účetnictví ještě přehledněji.

Importy

Získáte přímé zpracování pohybů z platebních bran jako je GoPay, PayPal, Comgate a dalších. Vyhnete se případným ztrátám podkladů, složitému párování plateb a zdlouhavé komunikaci.

API

Snadná integrace systémů přes REST API. Díky API propojujeme formáty ABO, MultiCash, GEMINI přímým spojení z bankovních účtů. Získáváte pokročilé propojení vašeho systému a portálu Trivi.

Mobilní a webová aplikace

Icon Image

Podpora Android a iPhone

Icon Image

Vyfoťte doklady

Icon Image

Šetřete čas

Icon Image

Mějte přehled kdekoliv

Nahrávání dokladů

Neustálý online přehled

Úložiště všech dokumentů

Kolik naše služby stojí?

Každé podnikání má své specifika, pro nastavení ceny potřebujeme více informací. Ozvěte se nám, dostanete nejlepší možnou nabídku.

Podívejte se na modelové příklady pro přibližnou představu o ceně. Rádi připravíme nabídku na míru přímo pro vás.

Šikovný živnostník

Jsem svým pánem a daří se mi

platím 1500 Kč*

měsíčně bez DPH

Ve svém paušálu na míru mám služby účetní, fakturační nástroj s mobilní aplikací, měsíční DPH, účetní poradenství a daňové přiznání pod kontrolou daňového poradce.

Máte podobný rozsah, úplně jiný?
Pro přesnou nabídku klikněte na tlačítko

Rozjíždím firmu

Budují své podnikání, mám nové s.r.o.

platím 2500 Kč*

měsíčně bez DPH

Ve svém paušálu na míru mám služby účetní, fakturační nástroj s mobilní aplikací, měsíční DPH, účetní i daňové poradenství a daňové přiznání pod kontrolou daňového poradce.

Máte podobný rozsah, úplně jiný?
Pro přesnou nabídku klikněte na tlačítko

Mám e-shop

Online prodej je moje budoucnost

platím 3000 Kč*

měsíčně bez DPH

Ve svém paušálu na míru mám služby účetní, fakturační nástroj s mobilní aplikací, měsíční DPH, účetní i daňové poradenství a daňové přiznání, také API napojení a integraci pro Shoptet.

Máte podobný rozsah, úplně jiný?
Pro přesnou nabídku klikněte na tlačítko

Buduji společnost

Podnikání mi šlape na plné obrátky

platím 4000 Kč*

měsíčně bez DPH

Ve svém paušálu na míru máme služby účetní, fakturační nástroj s mobilní aplikací, měsíční DPH, účetní i daňové poradenství a daňové přiznání pod kontrolou daňového poradce.

Máte podobný rozsah, úplně jiný?
Pro přesnou nabídku klikněte na tlačítko

*) modelová měsíční platba je ukázka průměrné částky včetně pohyblivé složky dle aktuálního počtu dokladů, nejedná se o měsíční paušál, ale ukázku možné celkové ceny

Máte zaměstnance?
Postaráme se o jejich mzdy

od druhé mzdy měsíčně za

199 Kč

Připravíme nabídku přesně pro vás

Zanechte nám kontakt, my se vám obratem ozveme zpět.