Spokojení zákazníci po celé České Republice nám věří

Účto Trivi nám opravdu usnadnilo podnikání. Zpočátku jsem účetnictví zvládala sama po večerech, ale postupem času to bylo náročnější, nechtěla jsem ztrácet čas chozením po úřadech. Teď je to mnohem přehlednější, snadněji se nám pracuje, máme o účetnictví neustále přehled. Přechod navíc proběhl fakt hladce, se vším mi v Trivi pomohli.

Dita Přikrylová, zakladatelka Czechitas


V Trivi si nás nejprve získali atmosférou v jejich firmě a osobitým přístupem. Bylo to tak přátelské a vstřícné, že jsem ztratil pochybnosti skoro hned na začátku. Vzápětí vyplavala na povrch profesionalita, s jakou je k našemu účetnictví přistupováno. Díky Trivi se cítím mnohem bezpečněji, co se týče všeho toho papírování a byrokracie, které jsou s vedením firmy spojené. 

Ondřej Koudela, PrPom – zážitkové a teambuildingové kurzy první pomoci


Trivi mi velmi rychle a efektivně pomohlo rozběhnout dceřinou firmu v ČR. Obešlo se to bez zdlouhavého hledání účetní firmy, bez komplikovaných nastavování. Vše šlo jako po másle. A co je hlavní, nemusel jsem zaměstnávat dalšího člověka jen kvůli fakturaci a účetní agendě. Vše funguje jaksi „samo“.

Libor Šlosár, Jednatel, QP Coms, s.r.o.


Trivi mi dodalo pocit jistoty v oblasti učetnictví. Výborné odborné znalosti, osobní přístup a pečlivost jsou hlavní důvody, proč jsem Trivi svěřil své firmy.

Vojtěch Havíř, Lime Inspirations, s.r.o. a Lemon projects, s.r.o.


S Trivi jsme zefektivnili náš systém práce s doklady a interní procesy. Doklady netiskneme, nezasíláme poštou, a tak šetříme náklady. Komunikace s účetní a předávání dokladů probíhá elektronicky, což nám šetří čas. K finančnímu řízení vysoké školy je nezbytný manažerský reporting, který Trivi zpracovává dle našich potřeb. Díky Trivi tedy vedeme složité účetnictví jednoduše a moderně. Jsme velmi spokojeni.

Ing. Věra Korbášová, Ředitelka VOŠ CEDUK


Na Trivi mě baví, že vidím doklady rychle zaúčtované a stav mého účetnictví je vždy aktuální. Finanční řízení společnosti je tak mnohem jednodušší. Kdo by nechtěl mít účetnictví vždy po ruce online?

Ondřej Tomas, Portugalmarket, s.r.o.