Proč pracovat v Trivi?

Postaráme se o Tebe

Jsi ranní ptáče, nebo naopak sova? ​

U nás můžeš využít pružnou pracovní dobu, při které jsi od 9 do 15 hodin v kanceláři. Začátek a konec pracovní doby je na Tobě.

Sodexo stravenky v hodnotě 100 Kč​

Je už jen na Tobě, zda stravenky využiješ na oběd v blízké restauraci s kolegy nebo si za ně nakoupíš suroviny a něco dobrého si uvaříš.

Rád/a relaxuješ a 4 týdny dovči Ti nestačí?​

U nás můžeš využít nad rámec dovolené další 3 dny Benefit day! ​

Pokouší se o Tebe nemoc?​

Využij Sick day! Máš nárok na 2 dny za kalendářní rok.Zdokonaluj se v angličtině

Využij možnost zapojení se do firemních kurzů přímo na pracovišti.Rád/a sportuješ, relaxuješ nebo podnikáš akce s kamarády?​

Za 240 Kč si pořiď Multisportkartu, díky které můžeš chodit do posilovny, zkusit hot jógu, zahrát si squash, relaxovat v sauně, nebo získat slevu na bowling!

Tak kam to letos bude?​

V rámci dobrých vztahů s CA Invie má každý Trivák nárok na slevu na zájezd či cestovní pojištění.


Pořádáme různé pracovní i mimopracovní akce.

Pravidelně se potkáváme na interních školeních, společných snídaních, účastníme se sportovních akcí a na léto plánujeme výlety do přírody.

Pokud pro svůj život potřebuješ kávu, tak u nás jsi správně.

Čerstvě mletá káva nám každé ráno provoní kancelář.


Budeš se tu cítit dobře 🙂

Principy Trivi

Na nic si nehrajeme.

I se CEO si tykáme a s našimi manažery občas zajdeme na pivo nebo si třeba zaběhat.

Nestojíme u dveří, abychom hlídali čas Tvého příchodu a odchodu.

Společně vytváříme prostředí důvěry, kde je důležitá kvalita odvedené práce ve stanoveném termínu.

Vedoucí našich týmů jsou mimo jiné skvělými kouči.

Pozorují potenciál každého zaměstnance, konzultují s ním jeho další rozvoj a snaží se ho posouvat v tom, v čem to má smysl.

Před svými kolegy a nadřízenými se nemusíš bát přiznat svou chybu.

Víme, že chybovat je lidské. Důležité je se ponaučit.

Každý den se budeš potkávat s profesionály v oboru.

Zkušeností máme dost a rádi se o ně podělíme.

Vážíme si lidí s názorem.

Budeme rádi, když se nebudeš bát říct ten svůj. Nápadů na zlepšení není nikdy dost.

Medailonek

Proč jsem v Trivi?
Po studiu personalistiky jsem se rozhodla hledat práci na hlavní pracovní úvazek. A kde jinde, než v tomto oboru. Práce s lidmi mě vždy bavila, i když přímo HR jsem nikdy nedělala. Rozhodla jsem se reagovat na pozici v Trivi. Prošla jsem telefonickým pohovorem a byla pozvána na osobní setkání do pražské pobočky. Osobní setkání s Patricií bylo milé povídání o tom, jaké mám zkušenosti, co mě baví, co od Trivi očekávám, a naopak co Trivi očekává ode mě. Z Trivi jsem šla s pocitem, že tam chci pracovat. A stalo se! Hned po nástupu jsem vplula do HR aktivit, zejména náboru a výběru nových kolegů. Pomalu jsem nasávala, pozorovala a učila se, porovnávala teorii s praxí. Dnes už jsem schopná vést pohovory sama, dokonce mi byla svěřena celá výběrová řízení na juniorní pozice.

A co mě na Trivi baví nejvíc?
Baví mě, že mám možnost být součástí projektu, ve kterém vidím smysl. Že mám i na juniorní pozici takový dosah a záleží na tom, co si myslím. Manažeři se snaží pozorovat a využívat silné stránky každého z nás a tím nás posouvat dál. Já mám například dobré organizační schopnosti, proto jsem se v Trivi ujala zajištění různých interních akcí – pořádání interních workshopů nebo společných snídaní, důvěru jsem dostala i na externí akce - např. výstavy a školení pro veřejnost.
Verča z HR
Jsem Martina a na pozici účetní působím přes 3 roky. Vystudovala jsem obchodní akademii a hned po maturitě jsem se rozhodla, že své nabyté vědomosti ze školy uplatním v praxi a najdu si práci. Bez zkušeností to byl ale docela oříšek. Naštěstí jsem narazila na Trivi, kde jsem dostala příležitost postupně se naučit účetnictví od A do Z. Celý tým se mi hodně věnoval a postupně předával své cenné znalosti a zkušenosti, z nichž dodnes čerpám. Nyní z pozice senior účetní vedu svůj tým a to, co jsem načerpala na svém začátku, předávám dál . Cítím, že tak posouvám nejen sebe,ale i ostatní. K holkám v týmu přistupuji s důvěrou a respektem a ony mi to vracejí. Snažím se pro ně být nejen šéfem, ale i člověkem, za kterým mohou přijít pro radu v pracovním, ale třeba i osobním životě. Vedení lidi mě baví a jsem vděčná za to, že jsem v Trivi tu možnost dostala. Zároveň mě na Trivi baví, že mám možnost věci ovlivnit a je důležité, co si myslím - ať na pozici junior nebo senior účetní.
Senior účetní Martina
Jmenuji se Iva a v Trivi působím 3 roky jako účetní specialista. Účetnictví mě vždycky bavilo. Mám ráda ve věcech pořádek a naplňuje mě, když firma z hlediska účetnictví funguje a vše je tak, jak má být. Jako účetní pracuji celý profesní život, posledních 10 let před nástupem do Trivi jsem ale věnovala především péči o svoje děti. Přesto jsem i v průběhu mateřské zpracovávala účetnictví několika firem a tak pro mne nástup do práce nebyl příliš náročný. Také díky tomu, že mi Trivi od začátku vycházelo vstříc. Pružná pracovní doba mi pomohla skloubit pracovní život s osobním, což zejména s dětmi oceníte. Kromě práce mám v Trivi ráda kolektiv a společné akce, které podnikáme v rámci pracovní doby i mimo ni. Oceňuji také lidský přístup a fakt, že každý člen týmu je důležitý. Já osobně jsem to pocítila nejvíce v době rekonvalescence po vážném úrazu, kdy mě kolegové velmi podpořili. Baví mě také myšlenka automatizace, která mi umožňuje držet krok s dobou. Díky různorodosti svěřených firem mám tak možnost poznat účetnictví v mnohem širším a pestřejším měřítku, než kdybych zpracovávala interní účetnictví jediné společnosti. Nyní v Trivi působím jako Účetní Specialista - mám na starosti klienty se specifickými potřebami, což beru jako výzvu a zároveň krok, díky kterému se stále posouvám dopředu. (zpátky ni krok)
Účetní Specialista Iva