Využijte moderní řešení účetnictví! Zvolte si online účetnictví Trivi

Vítáme vás v  moderním účetnictví online
Zjednodušte si své podnikání, využijte služeb účetních z  Trivi a spravujte své účetnictví prostřednictvím chytrých aplikací

Bonus pro klienty Komerční banky

Z  vaší faktury za účetní služby odečteme automaticky 10 % z celkové ceny

Další výhody pro vás

Partner služby:

Výhody online účetnictví Trivi

Chytrý přehled plateb a výdajů

Online fakturační systém ZDARMA

Online Trivi aplikace

Pro rychlou představu prosím nahlídněte
do demo verze portálu Trivi

V online účetnictví Trivi získáváte komplexní účetní službu, spolu s portálem na jeho správu a další šikovné aplikace.

Zavolejte nám a zjistěte si více

213 213 155

Reference

Spokojení zákazníci po celé České Republice nám věří

V Trivi si nás získali atmosférou a osobitým přístupem. Vzápětí vyplavala na povrch profesionalita, s jakou je k našemu účetnictví přistupováno. Díky Trivi se cítím mnohem bezpečněji, co se týče všeho toho papírování a byrokracie.
Ondřej Koudela
PrPom – zážitkové kurzy první pomoci
Trivi mi velmi rychle a efektivně pomohlo rozběhnout dceřinou firmu v ČR. Obešlo se to bez komplikovaných nastavování. A co je hlavní, nemusel jsem zaměstnávat dalšího člověka jen kvůli fakturaci a účetní agendě. Vše funguje jaksi „samo“.
Libor Šlosár
Jednatel, QP Coms
S Trivi jsme zefektivnili náš systém práce s doklady a interní procesy. Doklady netiskneme, nezasíláme poštou a komunikace s účetní probíhá elektronicky, což nám šetří čas a náklady. K finančnímu řízení vysoké školy je nezbytný manažerský reporting, který Trivi zpracovává dle našich potřeb. Vedeme složité účetnictví jednoduše a moderně.
Ondřej Mašek
Konzultant
Na Trivi mě baví, že vidím doklady rychle zaúčtované a stav mého účetnictví je vždy aktuální. Finanční řízení společnosti je tak mnohem jednodušší. Kdo by nechtěl mít účetnictví vždy po ruce online?
Ondřej Tomas
Portugalmarket, s.r.o.
K účetní firmě Trivi jsme se dostali jako k novince na trhu. Objevili jsme plnohodnotnou účetní firmu, která funguje online. Hledali jsme možnost nahlížet do účetnictví každodenně, chtěli jsme mít přehled o měsíčních výsledcích našeho hospodaření s ohledem na rozvoj nové firmy. Ať jsme potřebovali cokoliv, lidé z Trivi si na nás vždy udělali čas a pomohli.
Michaela Sobotková
Co-owner, NEA Beauté s.r.o.
I když mám hluboké zkušenosti s účetnictvím, a sama jsem se mu aktivně věnovala 20 let, chtěla jsem se zaměřit pouze na své nové podnikání a také mít prostor sama pro sebe. Služby Trivi jsou profesionální, oceňuji rychlou a nenásilnou komunikaci, skvělý servis a pro mě bezstarostnou správu účetnictví. Vše, co potřebuji, udělá Trivi účetní za mě. I když se asi nikdy nepotkáme osobně, mám ji ráda.
Lenka Michalcová
majitelka cukrárny Fantazie
Trivi jsem si vybral na doporučení kolegy. Zaujaly mě nabízené služby i styl jejich prezentace. Jako moderně smýšlejícího člověka mě přitáhlo řešení účetnictví online a automatizace při jeho zpracování. Hlavní výhody jsem ocenil až praxí. Vítám jednoduchost webového rozhraní a orientaci v Trivi portálu, šikovným pomocníkem je aplikace, díky které kdykoliv nahrávám doklady.
Jiří Otoupal
IT, programátor, grafik
Díky Trivi se naše šanony cítí tak zoufale prázdné. Od dubna účtujeme „v cloudu“ a bez papírů. Přechod od jedné účetní firmy k druhé znamenal hodně odvahy a trochu práce, nicméně po necelých třech měsících vše běží jako po drátkách. Docela neobvyklé bylo přestat tisknout faktury. Ale člověk si rychle zvykne na nový způsob práce, který dává smysl, protože šetří nejen čas, ale i papír a tonery.
Tomáš Menšík
Majitel, MenSeek s.r.o.
Na Trivi oceňuji flexibilitu, jednoduchost a přehlednou správu účetnictví. S jejich účetní komunikuji přes chat, naprosto mi vše vyhovuje. Umí se přizpůsobit mým potřebám, stačí se domluvit. Jsem spokojená, Trivi naplnilo mé představy.
Andrea Kopalová
Co-owner, Paon

Kolik mě to bude stát?

Každé podnikání má své specifika, pro nastavení ceny potřebujeme více informací. Ozvěte se nám, dostanete nejlepší možnou nabídku.

Podívejte se na modelové příklady pro přibližnou představu o ceně. Rádi připravíme nabídku na míru přímo pro vás.

Šikovný živnostník

Jsem svým pánem a daří se mi

platím 1500 Kč*

měsíčně bez DPH

Ve svém paušálu na míru mám služby účetní, fakturační nástroj s mobilní aplikací, měsíční DPH, účetní poradenství a daňové přiznání pod kontrolou daňového poradce.

Máte podobný rozsah, úplně jiný?
Pro přesnou nabídku klikněte na tlačítko

Rozjíždím firmu

Budují své podnikání, mám nové s.r.o.

platím 2500 Kč*

měsíčně bez DPH

Ve svém paušálu na míru mám služby účetní, fakturační nástroj s mobilní aplikací, měsíční DPH, účetní i daňové poradenství a daňové přiznání pod kontrolou daňového poradce.

Máte podobný rozsah, úplně jiný?
Pro přesnou nabídku klikněte na tlačítko

Mám e-shop

Online prodej je moje budoucnost

platím 3000 Kč*

měsíčně bez DPH

Ve svém paušálu na míru mám služby účetní, fakturační nástroj s mobilní aplikací, měsíční DPH, účetní i daňové poradenství a daňové přiznání, také API napojení a integraci pro Shoptet.

Máte podobný rozsah, úplně jiný?
Pro přesnou nabídku klikněte na tlačítko

Buduji společnost

Podnikání mi šlape na plné obrátky

platím 4000 Kč*

měsíčně bez DPH

Ve svém paušálu na míru máme služby účetní, fakturační nástroj s mobilní aplikací, měsíční DPH, účetní i daňové poradenství a daňové přiznání pod kontrolou daňového poradce.

Máte podobný rozsah, úplně jiný?
Pro přesnou nabídku klikněte na tlačítko

*) modelová měsíční platba je ukázka průměrné částky včetně pohyblivé složky dle aktuálního počtu dokladů, nejedná se o měsíční paušál, ale ukázku možné celkové ceny

Spolehněte se na Trivi,
čeká na vás tým profesionálů

Připravíme nabídku přesně na míru vašeho podnikání.
Stačí zadat kontakt a my se vám ozveme.

    Jsem klient Komerční banky

    Pro další informace klikněte zde

    fakturace online
    faktury online