Postaráme se o vaše
účetnictví a úřední agendu

Účtujeme, zpracováváme
a zastupujeme na úřadech

Nudné úkony přenechte nám,
věnujte se tomu, co vám vydělává

Stačí jeden podpis a máte novou, moderní účetní firmu

Přejít je jednoduché a bez
práce, o vše se postaráme za vás

Přejít je lehké! 

Stačí jeden podpis a máte novou účetní firmu bez starostí. Spolupráce s Trivi je jednoduchá. Stačí, když se domluvíme, a my se opravdu sami postaráme o vše za vás. Potřebujeme jen sladit naše představy, sepsat je, plácnout si a společně to zkusit. Pořád přemýšlíte proč? Tady máte 3 argumenty.

Profesionální přístup
a komplexní služby

Zákaznický servis
a osobní přístup

Bezkonkurenční
ceny

Efektivně, 
rychle, za vás

Získáte komplexní zpracování účetní agendy, zákonné povinnosti řešíme za své klienty automaticky (DPH, kontrolní hlášení a další). Zastupujeme je při jednáních s úřady a daňových kontrolách. 

Dodání všech podkladů probíhá online 24/7, stejně můžete kdykoliv prohlížet veškeré údaje. Vy jen zasíláte v průběhu celého měsíce doklady – a o vaši účetní agendu se stará skvělá parta účetních, daňových poradců a konzultantů.

zpracování mezd

využití portálu Trivi

pravidelné zpracování faktur a dokladů       

fakturace

daňové přiznání

sledování finančních toků 24/7

silniční daň

stahování výpisů

zastupování na úřadech

Základní nabídka

Mám paušál

Jste živnostník? Máte jen pár faktur, ale chcete mít klid a pohodu? Nebo jedete ve velkém stylu a jste plátce DPH? Vyberete si!

Od 290,– měsíčně

Mám náklady

Věnujete se oboru, kde to jde samo? Nebo jste už rozjetý na plné obrátky? Určitě si vyberete ke své spokojenosti, ruku na to.

Od 390,– měsíčně

Mám zaměstnance

Jednoho vojáka v poli? Nebo celou hordu pracantů? Provedeme vám mzdy i veškerou byrokracii kolem.

Od 199,– měsíčně


Nabídku přesně pro vás rádi připravíme

Jen nám prosím zanechte kontakt, my se vám obratem ozveme zpět 

Jednoduchá
komunikace

Kdo jsme? Moderní účetní firma s týmem odborníků pracující pro váš klid a jistotu z dobře zpracované účetní agendy včetně kompletního zastupování na úřadech. Nabízíme revoluční online zpracování účetnictví prostřednictvím promyšlených aplikací.

Trivi. Vaše účetní oddělení

Trivi se líbí každému, kdo chce ušetřit čas a peníze

Účto Trivi nám opravdu usnadnilo podnikání. Zpočátku jsem účetnictví zvládala sama po večerech, ale postupem času to bylo náročnější, nechtěla jsem ztrácet čas chozením po úřadech. Teď je to mnohem přehlednější, snadněji se nám pracuje, máme o účetnictví neustále přehled. Přechod navíc proběhl fakt hladce, se vším mi v Trivi pomohli.

Dita Přikrylová

– Zakladatelka Czechitas

Rozdáváme čas 
a pohodu

Jsme účetní firma, která dokáže šetřit váš čas, získat pro vás prostor na produktivní práci nebo zábavu. Díky chytře použitým aplikacím a skvělé partě účetních a daňových poradců vás zbavíme nudných činností a nezáživných měsíčních rutinních operací.