Rozumíme podnikání

a proto víme, co vaše účetnictví potřebuje.

Jsme jediná účetní společnost, která na základě vlastních podnikatelských zkušeností automatizuje zpracovávání účetnictví a daní pro malé a střední podnikatele v ČR, kteří chtějí mít nejaktuálnější přehled o finanční kondici svého podnikání v době, kdy se čas pro rozhodování stále zkracuje.

Daňové poradenství

Vedení mzdové agendy

Profesionální účetní a daňový tým

Jsme tu vždy pro vás

O klienty se staráme 365 dní v roce,
online a bez papírů.

Jsme odborníci na daně

Naši daňoví poradci jsou vždy k dispozici.
Poradí vám mimo jiné s optimalizací.

Jsme proaktivní

Nečekáme, až se nás zeptáte.
S nápady za vámi přicházíme sami.

Oborové zaměření Trivi je široké

Technologické společnosti

Technologické
společnosti

Startupy

Startupy

Právní kanceláře

Právní
kanceláře

Eshopy

Eshopy

Realitní kanceláře

Realitní
kanceláře

Kavárny a bistra

Kavárny
& bistra

Youtubeři

Youtubeři

Živnostníci

Živnostníci

Spolky

Spolky

Naši zákazníci chválou nešetří

 • Účto Trivi nám opravdu usnadnilo podnikání. Zpočátku jsem účetnictví zvládala sama po večerech, ale postupem času to bylo náročnější, nechtěla jsem ztrácet čas chozením po úřadech. Teď je to mnohem přehlednější, snadněji se nám pracuje, máme o účetnictví neustále přehled. Přechod navíc proběhl fakt hladce, se vším mi v Trivi pomohli.

  Dita Přikrylová
  zakladatelka Czechitas
 • Trivi mi velmi rychle a efektivně pomohlo rozběhnout dceřinou firmu v ČR. Obešlo se to bez zdlouhavého hledání účetní firmy, bez komplikovaných nastavení. Vše šlo jako po másle. A co je hlavní, nemusel jsem zaměstnávat dalšího člověka jen kvůli fakturaci a účetní agendě. Vše funguje jaksi „samo“.

  Libor Šlosár
  jednatel, QP Coms, s.r.o.
 • V Trivi si nás nejprve získali atmosférou v jejich firmě a přístupem. Bylo to tak přátelské a vstřícné, že jsem ztratil pochybnosti skoro hned na začátku. Vzápětí vyplavala na povrch profesionalita, s jakou je k našemu účetnictví přistupováno. Díky Trivi se cítím mnohem bezpečněji, co se týče všeho toho papírování a byrokracie, které jsou s vedením firmy spojené. A taky mi toho díky Trivi dost ubylo :)

  Ondřej Koudela
  PrPom - zážitkové a teambuildingové kurzy první pomoci
 • Trivi mi dodalo pocit jistoty v oblasti učetnictví. Výborné odborné znalosti, osobní přístup a pečlivost jsou hlavní důvody proč jsem Trivi svěřil své firmy. Efektivní využití moderních informačních technologií mi šetří čas.

  Vojtěch Havíř
  Lime Inspirations, s.r.o. a Lemon projects, s.r.o.
 • Na Trivi mě baví, že vidím doklady rychle zaúčtované a stav mého účetnictví je vždy aktuální. Finanční řízení společnosti je tak mnohem jednodušší. Kdo by nechtěl mít účetnictví vždy po ruce online?

  Ondřej Tomas
  Portugalmarket, s.r.o.
 • S Trivi jsme zefektivnili náš systém práce s doklady a interní procesy. Doklady netiskneme, nezasíláme poštou a tak šetříme náklady. Komunikace s účetní a předávání dokladů probíhá elektronicky, co nám šetří čas. K finančnímu řízení vysoké školy je nezbytný manažerský reporting, který Trivi zpracovává dle našich potřeb. Díky Trivi tedy vedeme složité účetnictví jednoduše a moderně. Jsme velmi spokojeni.

  Ing. Věra Korbášová
  finanční manažerka Vysoká škola regionálního rozvoje (VŠRR)

Chcete účetnictví, které vám bude pomáhat?

Zanechte na sebe kontakt

ozveme se vám do 24 hodin

a najdeme spolu ideální řešení.
 

Tady děláme vychytané účto.

Trivi s.r.o.
Drtinova 557/8
150 00 Praha 5