Jak začít podnikat?
Rady najdete v Trivi e-booku

Stáhněte si ho zdarma!

05. prosinec 2017

I když jste se vydali na vlastní dráhu, nemusíte v tom být sami. Chcete vědět, co si pohlídat při zakládání firmy, od čeho se na začátku podnikání odpíchnout, jak vybrat zaměstnance a jak svou firmu zviditelnit? Stáhněte si zdarma náš e-book! Vložili jsme do něj zkušenosti, které s podnikáním sami máme, a na vše další jsme zeptali odborníků z branže.

České ekonomice se daří a není proto divu, že stále více Čechů se nebojí vykročit do vlastního byznysu a vydat se za svými sny. V roce 2016 vzniklo v České republice téměř 29 tisíc obchodních společností a 57 tisíc fyzických osob podnikatelů, letošní rok ale bude rekordní. Už nyní je jasné, že počet nově založených obchodních společností letos poprvé v historii ČR přesáhne 30 tisíc.

Nač tedy čekat? Máte také svůj nápad, jak obohatit český trh? Pokud o podnikání uvažujete, anebo jste s ním už začali, bude se vám hodit naše kniha plná praktických rad a názorů zasvěcených. V květnu tohoto roku jsme na našem blogu zahájili podnikatelský seriál, který nyní vydáváme jako e-book. Víme, jak může dat rozjezd podnikání zabrat. Proto jsme hledali cestu, jak můžeme toto období pomoct usnadnit. Ať už celou knihu „sfouknete“ na jeden dech, nebo si každý den jedním článkem ukrátíte cestu metrem, to už záleží na vás. Důležité je, že rady a inspiraci budete mít k dispozici, i když připojení k internetu zrovna nebude ve vašem dosahu.

V 10 článcích se dozvíte, jak formovat základní myšlenky k vašemu byznysu, seznámíte se s nezbytnými právními kroky, s účetnictvím, daněmi a povinnostmi k vašim zaměstnancům. Zjistíte také, jak vypadá současný marketing, na co se zaměřit při tvorbě webu a jak vaše podnikání může podpořit placená reklama.

Pokud vás informace, které se v našem e-booku získáte, od vlastní dráhy neodradí, máte skvěle nakročeno k tomu, aby se z vás stal úspěšný podnikatel!

Přihlašte se k odběru novinek a získejte ebook Začínáme podnikat